Akių klinika – kaip išsirinkti?

Akių klinika – tokį raktinį žodį kiekvieną mėnesį į „google“ paieškos laukelį įveda apie 1000 žmonių. Akivaizdu, kad akių operacijos yra itin paklausios ir žmonės vis labiau linkę ryžtis akių korekcijai.

Akių operacija – gana didelis iššūkis ir tai tikrai ne tas pats, kas nusipirkti naują televizorių. Tad jei nusprendėte darytis akių operaciją, profesionali akių klinika turėtų būti svarbiausia dalis sėkmingai operacijai užtikrinti.

Regėjimas yra vienas brangiausių mūsų turtų, tad patikėdami savo akis į chirurgų rankas, turite būti tikri, kad akių klinika, kurią pasirinksite, suteiks aukščiausios kokybės paslaugas.

Tačiau kaip išsirinkti, kuomet vien Lietuvoje yra daugiau nei 10 tokių akių klinikų, siūlančių lazerinės akių korekcijos paslaugas? Kaip žinoti, kurioje klinikoje paslaugos bus suteiktos kokybiškiausiai? Į šiuos ir kitus klausimus, susijusius su akių klinikomis Lietuvoje, atsakysime šiame straipsnyje.

Akių klinika: patarimai renkantis

Nesivadovaukite reklamomis

Geriausias būdas sužinoti informaciją apie akių kliniką ir joje dirbančius gydytojus, – kreiptis į žmogų, kuriam jau buvo atlikta akių lazerinė korekcija. Jei tokio nepažįstate, kreipkitės į savo draugus, gimines, kurie galbūt žinotų, kam iš jų pažįstamų buvo atlikta regos korekcija. Taipogi informacijos ieškoti galite facebook grupėse ar diskusijų forumuose (vinted, supermama ir t.t.).

Patikrinkite akių klinikos reputaciją

Peržvelkite akių klinikos istoriją: patikrinkite, kiek laiko klinika jau egzistuoja, ar paslaugas pradėjo teikti ką tik, ar tai daro jau daug metų. Patikrinkite įmonės rekvizitus (rekvizitai.lt), perskaitykite atsiliepimus ir skundus (skundai.lt). Kai kurios tinklinės akių klinikos yra valdomos verslininkų. Tokiose klinikose yra daug skirtingų sričių ir lygių specialistų. Tuo tarpu nedidelė akių klinika dažniausiai priklauso pačiam gydytojui, kuris specializuojasi vienoje srityje.

Profesionali akių klinika nuolatos diegs ir naudos pačias naujausias technologijas akių korekcijai atlikti. Tad įsitikinkite, kad jūsų pasirinkta akių klinika naudoja nepasenusias technologijas.

Atsižvelkite į kainą

Kaina lemia daug – tiek jūsų pasirinkimui, tiek operacijos kokybei. Jeigu akių kliniką rinksitės tik pagal kainą – būkite pasiruošę ne kokiems rezultatams. Atminkite, kad kai kuriais atvejais operacijos yra kompensuojamos, beto, didžioji dalis akių klinikų suteikia galimybę už paslaugas atsiskaityti išsimokėtinai. Tad nėra prasmės rizikuoti dėl mažesnės kainos.

Pooperacinė priežiūra

Įsitikinkite, jog akių klinika, kurioje planuojate akių operaciją, suteikia pooperacinės priežiūros paslaugas ir kad jos įeina į kainą. Patikrinkite, kas konkrečiai įeina į pooperacinės priežiūros paslaugas.

Kiti svarbūs faktoriai

Vieta. Svarbu, kad iki klinikos galėtumėte atvykti greitai ir patogiai.

Gyvas pokalbis. Bendrą vaizdą apie kliniką ir joje dirbančius specialistus susidarysite tiesiog apsilankę konsultacijai ir gyvai pasikalbėję su gydytoju.

Akių klinikų Lietuvoje palyginimo lentelė

Žemiau pateikiame Lietuvoje veikiančių akių klinikų palyginimo lentelę.

Akių klinikaĮmonės rekvizitaiKlinikos adresasAtsiliepimai/skundaiRegos korekcijos kainaKonsultacija
LiremaUAB "Lirema"Vilniuje: Verkių g. 34

Kaune: A. Baranausko g. 15

Klaipėdoje: Minijos g. 91

Rekvizitai.lt780 €Nemokama
Naujas regejimasUAB "Federalinis rezervas"Savičiaus g. 3A, LT-01127 VilniusRekvizitai.lt399 €40 €
LaserviewUAB "Ultralasik"S. Žukausko 41, Vilnius LT09130Rekvizitai.lt1160 €Nepateikia duomenų
Regos centrasUAB „SK Impeks Medicinos diagnostikos centras“Grybo g. 32A Vilnius.Rekvizitai.lt940 €40 €
Akiu lazerines chirurgijos centrasUAB "Akių lazerinės chirurgijos centras"Vilniuje: Krokuvos g. 11

Kaune: Savanorių pr. 284, IV aukštas.
Rekvizitai.ltnuo 990€45 €
Komentarai
Akių klinika – kaip išsirinkti?
5 (100%) 1 vote

Taip pat skaitykite