PAGALBA JŪSŲ AKIMS

 
Puikus regėjimas yra pati vertingiausia
gamtos dovana.
„Intelektualus“ prietaisas Jums!

 

„TianDe“ vibruojantis akių masažuoklis yra modernus prietaisas, kuris padės jums pažvelgti į pasaulį nauju žvilgsniu! Jo veiklos pagrindas yra rytietiškas akupresūros regeneravimo būdas - masažas, veikiantis tam tikrus bioaktyvius taškus.

 

Vibracinis masažuoklis suteikia trijų tipų masažą (pneumatinę, vibracinę ir infraraudonąją (šiluminę) ir turi audioterapijos funkciją.

Šis prietaisas rūpinasi akių sveikata

 

- padeda sumažinti nuovargį ir stresą;
- prisideda prie regėjimo palaikymo;
- suteikia pilną atsipalaidavimą ir gerą miegą.

Atpalaiduojantis raumenis vibruojantis masažuoklis rūpinasi grožiu ir jaunyste:


- padeda išvengti su amžiumi susijusių odos pokyčių aplink akis;
- pagerina odos tonusą ir elastingumą, sumažina maišelius po akimis;
- padeda koreguoti raukšles.

Kam reikia šio įrenginio?

 

Tie, kurie patiria ilgą regėjimo apkrovą, daug laiko praleidžia prie kompiuterio, už vairo, sunkiai dirba ir užmiega blogai.

 

Geriau užkirsti kelią problemoms, nei spręsti jas vėliau. Po įtemptos dienos leiskite sau atsipalaiduoti, tegul Jūsų akys gerai pailsi!

Puikus regėjimas yra pati vertingiausia gamtos dovana. Šiuolaikiniame pasaulyje yra pernelyg daug veiksnių, galinčių neigiamai paveikti akių sveikatą: televizorius, kompiuteris, nuolatinis stresas, įtemptas gyvenimas, prasta ekologija ... Viso to rezultatas - akių nuovargis ir įtampa, regėjimo problemos, ankstyvas akių vokų odos senėjimas.
„TianDe vibro masažuoklis akims“ yra modernus prietaisas, padėsiantis naujai pažvelgti į pasaulį! Naujausia masažuoklio technologija, pagrįsta Rytų akupresūros technika - masažu, veikiant tam tikrus bioaktyvius taškus. Akupresūra dabar labai plačiai naudojama sveikatinimo ir šiuolaikinės kosmetologijos srityje. 
Vibracinis masažuoklis suteikia trijų tipų masažą (pneumatinę, vibracinę ir infraraudonąją (šiluminę) ir turi audioterapijos funkciją.
Kaip veikia masažuoklis?
Pneumatinis masažas jis  teigiamai veikia specialius akių srities ir templių(kas tai?) taškus, suspausdamas ir atpalaiduodamas oro slėgį jose . Tai ženkliai padidina kraujotakos  mikrocirkuliaciją, o tuo pačiu ir  medžiagų apykaitą audiniuose, normalizuoja odos tonusą, pašalina akių įtampą
Vibracinis  masažas labai efektyviai veikia specialius akių srities taškus bei  odą. Jis greitai atstato akių tonusą ir pagerina akių funkcionalumą, sumažina edemą: oda aplink akis tampa stangresnė ir  žymiai jaunesnė.
Infraraudonųjų spindulių: arba šiluminis masažas. Jis turi šildantį poveikį, todėl skatina akių  mikrocirkuliaciją. Skleidžiamas švelnus karštis puikiai papildo visą masažo procedūrą, didina jos  efektyvumą. Subtilus atšilimas atpalaiduoja veido ir akių raumenis. Ši funkcija ypač naudinga, kuomet  reikia sumažinti nervinį ir fizinį stresą, leidžia  greičiau atsipalaiduoti.
Didelis masažo pliusas yra audioterapija. Naudodami šią integruotą funkciją, jūs galite pasirinkti tinkamiausią  gamtos melodiją arba įsikelti savo, kuri padės atsipalaiduoti ir pilnai mėgautis sesija.:) 
Apibendrindami galime pasakyti, kad vibro-masažuoklis tikrai gali tapti jūsų kasdieniu ir maloniu ritualu, vos per kelias minutes galinčiu pakeisti  jūsų požiūrį į pasaulį.
 
 Akių srities vibro-masažas labai greitai tonizuoja ir atpalaiduoja raumenis, stimuliuoja medžiagų apykaitos procesus ir labai efektyviai didina kokybišką regėjimą. Akių  ląstelės greičiau pamaitinamos deguonimi, todėl oda aplink akis tampa elastinga, netgi išsilygina raukšlės . Po tokių vibro-masažų sesijų žmonės tampa linksmesni,o daugeliui išnyksta nemiga.
 
Be abejo, pagrindiniai vibracinio masažuoklio pranašumai yra ženkliai pagerėjęs  regėjimas ir  padidėjęs dėmesingumas. Sesija tetrunka vos keletą minučių, tačiau reguliariai naudojant to pilnai pakanka, kad prietaisas suteiktų puikų rezultatą! Be to, jis yra  labai patogiai ir lengvai valdomas.
 
Vibro masažuoklis turi nemažai ir techninių pranašumų, kuriuos tikrai įvertinsite: 
 • net penki masažo režimai, yra galimybė pasirinkti sau patinkančią programą.
 • Galite derinti programas ir pasirinkti reikiamą režimą.
 • Įtrauktos funkcijos rodomos skystųjų kristalų ekrane;
 • akinių sureguliavimas pagal galvos dydį. Akiniai patogiai pritvirtinami prie galvos su reguliavimo juosta;
   
 • Įkrauta baterija atlaiko 4–5 dienas, kai prietaisą naudojate 15 minučių kasdien. Taigi galite pasiimti su savimi visur, kur einate, ir naudoti jį ne tik namuose, bet ir kelyje, darbe ir net lėktuve; atsisiųsti muziką per USB ir galimybė prisijungti prie kompiuterio. Naudodamiesi specialia funkcija, galite pasirinkti malonią melodiją iš esamų, kurios yra įmontuotos prietaiso programoje, tačiau jeigu atsipalaidavimui reikalinga  visiškai kita muzika, tai irgi nėra problema. Galite atsisiųsti tai, kas jums patinka, naudodami tam USB kabelį.
 • Lengva priežiūra: nuimamas plaunamas audinys.
   

* Kaip ir bet kuris prietaisas, vibro-masažuoklis turi apribojimu! Prieš vartojimą turite susipažinti su kontraindikacijomis, o prireikus pasikonsultuoti su gydytoju.

Kaina

254.20€

Kontaktai:

Edita Mickeviciene eemickeviciene@gmail.com

Tel. +370 (672) 77-295

 • Facebook

@2020 «Sveikos-akys».